MF-RM033/240-2
MF-RM033/240-2
35.56 грн.
10 або більше: 34.84 грн.
100 або більше: 33.78 грн.
1000 або більше: 32.00 грн.
100 або більше: 33.78 грн.
1000 або більше: 32.00 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 0.33A 240V 0.77OHM
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 240 В/265 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -20°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 11.40x3.80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 770 мОм |
| Опір (макс.) | 2.6 Ом |
| Струм (макс.) | 4.5 А |
| Струм спрацьовування | 740mA |
| Струм утримання | 330 мА |
| Час спрацювання | 21 с |
РУС
УКР







