MF-RX160/72-2
MF-RX160/72-2
26.57 грн.
10 або більше: 26.26 грн.
100 або більше: 25.46 грн.
1000 або більше: 24.12 грн.
100 або більше: 25.46 грн.
1000 або більше: 24.12 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 1.60A 72V 0.09OHM 1.6 3
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 72 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 16.30x3.10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 90 мОм |
| Опір (макс.) | 220 мОм |
| Струм (макс.) | 40 А |
| Струм спрацьовування | 3.2A |
| Струм утримання | 1.6 А |
| Час спрацювання | 11.4 с |
РУС
УКР







