MF-SM013/250-2
MF-SM013/250-2
54.78 грн.
10 або більше: 67.55 грн.
100 або більше: 65.48 грн.
1000 або більше: 62.04 грн.
100 або більше: 65.48 грн.
1000 або більше: 62.04 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 130mA 250V SMD
| Корпус | |
| Корпус | SMD-2 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 60 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 8.90x7.20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 6.5 Ом |
| Опір (макс.) | 20 Ом |
| Струм (макс.) | 3 А |
| Струм спрацьовування | N/A |
| Струм утримання | 130 мА |
РУС
УКР







