MINISMDC300F-2
MINISMDC300F-2
23.56 грн.
10 або більше: 23.08 грн.
100 або більше: 22.38 грн.
1000 або більше: 21.20 грн.
100 або більше: 22.38 грн.
1000 або більше: 21.20 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 1812 3A 6V
| Корпус | |
| Корпус | 1812 (4532 Metric) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 6 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 4.50x3.20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 11 мОм |
| Опір (макс.) | 36 мОм |
| Струм (макс.) | 100 А |
| Струм спрацьовування | 6A |
| Струм утримання | 3 А |
| Час спрацювання | 5 с |
РУС
УКР







