MIXA20WB1200TED
MIXA20WB1200TED
5908.91 грн.
10 або більше: 5841.25 грн.
100 або більше: 5662.44 грн.
1000 або більше: 5364.42 грн.
100 або більше: 5662.44 грн.
1000 або більше: 5364.42 грн.
IGBT PIM MOD.3PH D.BRID.SEVEN 20A 1200V XPT E2PACK
| Корпус | |
| Корпус | E2-PACK |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C ~ +125°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 110 Вт |
| Струм | |
| Струм | 20 А (80°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 6 шт. (коробка) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 7 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.8 В |
| Структура | З 3-х фазним діодним мостом |
| Струм (макс.) | 28 А (25°C) |
| Технологія | XPT |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







