MIXB52HR600ED
MIXB52HR600ED
7168.29 грн.
10 або більше: 7024.92 грн.
100 або більше: 6809.87 грн.
1000 або більше: 6451.46 грн.
100 або більше: 6809.87 грн.
1000 або більше: 6451.46 грн.
IGBT MOD.DIODE SIX 52A 600V
| Корпус | |
| Корпус | 45x107.5 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Струм | |
| Струм | 52 А (25°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 5 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 6 |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 52 А (25°C) |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







