ninigi

Ninigi - це молоде польське комерційне підприємство, що реалізує себе в сфері виробництва комплектуючих для інтегральних мікросхем, силових роз'ємів і напівпровідників.

Незважаючи на недавню дату утворення, що налічує менше десяти років перебування на регіональному ринку, Ninigi успішно експортує свою продукцію в сусідні країни Європи і навіть СНД.

Причиною тому відповідність виготовлених комплектуючих міжнародним стандартам якості, що висуваються Європейським Союзом.

Що стосується початкового капіталу компанії, 3300000 польських злотих або 825 тисяч доларів забезпечують фінансову свободу для закупівлі високоякісної сировини, представленого металами з високим показником провідності, гумою, полімерними сполуками.

Щодо розташування фірми, весь промисловий потенціал компанії зосереджений в одній філії, розташованому в Польщі.

Продукція бренду.

В даний час, асортимент Ninigi представлений наступними категоріями товарів:

  • полупровідникі, в кількість 73-х найменувань торгових одиниць;
  • оптоволоконні кабелі та електроніка, що вміщає в себе 16 різновидів продукції;
  • раз'еми та конектори, представлені 1 259 торговими позиціями;
  • перемикач і індикатори, загальна кількість яких досягає 307-ми варіацій.

Варто також відзначити не мале охоплення сфери виробництва ізоляційних прокладок, які значно знижують ризик ураження електричним струмом чи виходу з ладу дорогого промислового устаткування, унаслідок нестабільної напруги.

Більш того, корпоративна політика Ninigi має можливість виготовлення перемикачів і конекторів на замовлення клієнта.

Особливості Ninigi.

Існуючи в умовах жорсткої конкуренції в рамках вітчизняного ринку, Ninigi ручається за бездоганну якість продукції, що поставляється.

Крім того, європейський менталітет керівної ланки компанії піклуватися про репутацію фірми як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку, забезпечуючи безперебійні поставки товару клієнтам в чітко обумовлені терміни.

Ninigi - гарант надійності!

Продукція Ninigi в каталозі LivEn