PM300DSA120
PM300DSA120
16107.06 грн.
10 або більше: 15784.92 грн.
100 або більше: 15301.71 грн.
1000 або більше: 14496.36 грн.
100 або більше: 15301.71 грн.
1000 або більше: 14496.36 грн.
IGBT IPM MOD.DIODE DUAL 300A 1200V STAND.
| Корпус | |
| Корпус | 90x130 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -20°C ~ +100°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 1790 Вт |
| Струм | |
| Струм | 300 А (25°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 4 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 2 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.3 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 300 А (25°C) |
| Технологія | STANDART |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







