PTCCL05H271DBE
PTCCL05H271DBE
59.80 грн.
10 або більше: 56.65 грн.
100 або більше: 54.92 грн.
1000 або більше: 52.03 грн.
100 або більше: 54.92 грн.
1000 або більше: 52.03 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 270MA 30V RADIAL
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 30 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 5.00x4.00 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 500 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 6 Ом |
| Опір (макс.) | N/A |
| Струм (макс.) | 2.5 А |
| Струм спрацьовування | 405mA |
| Струм утримання | 270 мА |
РУС
УКР







