RCLAMP0504S.TCT
RCLAMP0504S.TCT
51.56 грн.
10 або більше: 47.37 грн.
100 або більше: 45.92 грн.
1000 або більше: 43.50 грн.
100 або більше: 45.92 грн.
1000 або більше: 43.50 грн.
DIODE TVS 150W 5V SOT23
| Корпус | |
| Корпус | SOT23-6 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+125°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 150 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 4 |
| Напруга пробою | 5 В |
| Перевантаження по струму макс. | 6 А |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 3 мкА |
РУС
УКР







