RUEF300-2
RUEF300-2
27.75 грн.
10 або більше: 27.20 грн.
100 або більше: 26.37 грн.
1000 або більше: 24.98 грн.
100 або більше: 26.37 грн.
1000 або більше: 24.98 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC RADIAL 3A 30V THT
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 30 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 11.40x3.00x16.50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 20 мОм |
| Опір (макс.) | 80 мОм |
| Струм (макс.) | 100 А |
| Струм спрацьовування | 6A |
| Струм утримання | 3 А |
| Час спрацювання | 10.8 с |
РУС
УКР







