RUSBF075-AP
RUSBF075-AP
23.56 грн.
10 або більше: 23.08 грн.
100 або більше: 22.38 грн.
1000 або більше: 21.20 грн.
100 або більше: 22.38 грн.
1000 або більше: 21.20 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC RADIAL 750mA 6V THT
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 6 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 6.90x3.10x11.40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2000 шт. (стрічка в коробці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 110 мОм |
| Опір (макс.) | 230 мОм |
| Струм (макс.) | 40 А |
| Струм спрацьовування | 1.3A |
| Струм утримання | 750 мА |
| Час спрацювання | 400 мс |
РУС
УКР







