SD15-01FTG
Виробник: Littelfuse
Артикул: SD15-01FTG
Доступно: Немає пропозицій
   Дискретні односпрямовані TVS-діоди серії Littelfuse SD 450 Вт призначені для захисту від руйнівних електростатичних розрядів (ESD) і імпульсних струмів. Ці швидкодіючі TVS-діоди ідеально підходять для заміни багатошарових варисторів (MLV) типорозміру 0805 в низькошвидкісних системах і системах постійного струму, оскільки вони можуть безпечно поглинати повторювані розряди електростатичного розряду при напрузі ±30 кВ без погіршення характеристик і безпечно розсіювати до 12 А імпульсного струму. Їх низький динамічний опір забезпечує зниження напруги фіксації до 50 відсотків в порівнянні з конкуруючими технологіями.
Відповідають вимогам AEC-Q101 і підходять для використання в автомобільній промисловості.
Характеристики:
  • ESD: IEC61000-4-2, контактний розряд ± 30 кВ;
  • Стійкість до мікросекундних імпульсних перешкод великої енергії: IEC61000-4-5, 30 А (tP = 8/20 мкс);
  • Низький динамічний опір;
  • Відсутність власного фактора зносу;
  • Корпус SOD-323 поміщається в існуючі посадочні місця друкованої плати 0805;
  • Відповідає AEC-Q101.
Застосування:
Захист кнопок, перемикачів, портів живлення і т.д .:
  • Автомобільна електроніка;
  • Випробувальне обладнання;
  • Торгові термінали;
  • Портативні комп'ютери;
  • Сервери;
  • Медичне обладнання.
Корпус
Корпус SC-76, SOD-323
Монтаж
Монтаж SMD/SMT
Робоча температура
Робоча температура −40...125 °C
Розсіювана потужність
Розсіювана потужність 450 Вт
Упаковка
Упаковка 3000 шт (лента)
Основні
Зворотна напруга 15 В
Кількість каналів 1
Напруга пробою 16.7 В
Перевантаження по струму макс. 12 А
Полярність Однонаправлений
Серія SD
Эмність 100пФ @ 1 МГц