SM6T6V8AHE3_A/I
SM6T6V8AHE3_A/I
184.44 грн.
10 або більше: 180.76 грн.
100 або більше: 175.22 грн.
1000 або більше: 166.00 грн.
100 або більше: 175.22 грн.
1000 або більше: 166.00 грн.
DIODE TVS 600W 10.5V SMB
| Корпус | |
| Корпус | DO214AA (SMB) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -65°C~+150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 600 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 750 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 5.8 В |
| Перевантаження по струму макс. | 57 А |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 1 мА |
РУС
УКР







