SM8S15ATHE3/I
SM8S15ATHE3/I
146.22 грн.
10 або більше: 143.30 грн.
100 або більше: 138.91 грн.
1000 або більше: 131.60 грн.
100 або більше: 138.91 грн.
1000 або більше: 131.60 грн.
DIODE TVS 15V 24.4V DO218AC
| Корпус | |
| Корпус | DO218AC |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Предназначение | |
| Призначення | Automotive(AEC-Q101) |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 6600 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 750 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 15 В |
| Перевантаження по струму макс. | 270 А |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 150 мкА |
РУС
УКР






