SMBJ180A
SMBJ180A
11.56 грн.
10 або більше: 11.32 грн.
100 або більше: 10.98 грн.
1000 або більше: 10.40 грн.
100 або більше: 10.98 грн.
1000 або більше: 10.40 грн.
DIODE TVS 600W 180V SMB
| Корпус | |
| Корпус | DO214AA (SMB) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 600 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 750 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 180 В |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 1 мкА |
РУС
УКР







