SMCJ1.5KE30CA-TP
SMCJ1.5KE30CA-TP
44.05 грн.
10 або більше: 43.17 грн.
100 або більше: 41.85 грн.
1000 або більше: 39.65 грн.
100 або більше: 41.85 грн.
1000 або більше: 39.65 грн.
DIODE TVS 1500W 25.6V DO214AB (SMC) SMT
| Корпус | |
| Корпус | DO214AB (SMC) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 1500 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 25.6 В |
| Перевантаження по струму макс. | 36.7 А |
| Полярність | Двонаправлений |
| Струм витоку | 5 мкА |
РУС
УКР







