SMCJ48CA-E3/57T
SMCJ48CA-E3/57T
36.80 грн.
10 або більше: 19.07 грн.
100 або більше: 18.49 грн.
1000 або більше: 17.52 грн.
100 або більше: 18.49 грн.
1000 або більше: 17.52 грн.
DIODE TVS 600W 77.4V 48VWM SBM
| Корпус | |
| Корпус | DO214AB (SMC) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 1500 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 850 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 48 В |
| Перевантаження по струму макс. | 19.4 А |
| Полярність | Двонаправлений |
| Струм витоку | 1 мкА |
РУС
УКР







