SP712-02HTG
SP712-02HTG
28.44 грн.
10 або більше: 27.88 грн.
100 або більше: 27.02 грн.
1000 або більше: 25.60 грн.
100 або більше: 27.02 грн.
1000 або більше: 25.60 грн.
DIODE TVS ARRAY 12V 20A SOT23-3L
| Корпус | |
| Корпус | SOT23-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Предназначение | |
| Призначення | General Purpose |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+125°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 640 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 2 |
| Напруга пробою | 12 В |
| Перевантаження по струму макс. | 20 А |
| Полярність | Двонаправлений |
РУС
УКР






