STGB20H60DF
STGB20H60DF
139.20 грн.
10 або більше: 186.85 грн.
100 або більше: 181.13 грн.
1000 або більше: 171.60 грн.
100 або більше: 181.13 грн.
1000 або більше: 171.60 грн.
IGBT DIS.SINGLE 40A 600V TO263(D2PAK)
| Корпус | |
| Корпус | TO263 (D2PAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 167 Вт |
| Струм | |
| Струм | 20 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.6 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 40 А (25°C) |
| Технологія | POWER MESH |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







