STGW40V60DLF
STGW40V60DLF
339.62 грн.
10 або більше: 43.56 грн.
100 або більше: 42.22 грн.
1000 або більше: 40.00 грн.
100 або більше: 42.22 грн.
1000 або більше: 40.00 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 40A 600V TRENCH TO247-3
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 283 Вт |
| Струм | |
| Струм | 40 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.8 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 80 А (25°C) |
| Технологія | TRENCH |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР






