STGW60V60DF
STGW60V60DF
400.20 грн.
10 або більше: 395.36 грн.
100 або більше: 383.25 грн.
1000 або більше: 363.08 грн.
100 або більше: 383.25 грн.
1000 або більше: 363.08 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 60A 600V TRENCH TO247-3
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 375 Вт |
| Струм | |
| Струм | 60 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.85 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 80 А (25°C) |
| Технологія | TRENCH |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР






