TPD4S012DRYR
TPD4S012DRYR
31.72 грн.
10 або більше: 31.08 грн.
100 або більше: 30.13 грн.
1000 або більше: 28.55 грн.
100 або більше: 30.13 грн.
1000 або більше: 28.55 грн.
DIODE TVS 60W 5.5V 6-UFDFN
| Корпус | |
| Корпус | UFDFN6 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 60 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 5000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 4 |
| Напруга пробою | 5.5 В |
| Перевантаження по струму макс. | 3 А |
| Полярність | Однонаправлений |
РУС
УКР






