TRF600-150
TRF600-150
47.58 грн.
10 або більше: 46.63 грн.
100 або більше: 45.20 грн.
1000 або більше: 42.82 грн.
100 або більше: 45.20 грн.
1000 або більше: 42.82 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 50MA 50V RADIAL
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 250 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 9.00x4.60x12.50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 500 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 6 Ом |
| Опір (макс.) | 17 Ом |
| Струм (макс.) | 3 А |
| Струм спрацьовування | 300mA |
| Струм утримання | 150 мА |
| Час спрацювання | 4 с |
РУС
УКР







