TSM600-250F-2
TSM600-250F-2
152.86 грн.
10 або більше: 149.81 грн.
100 або більше: 145.22 грн.
1000 або більше: 137.58 грн.
100 або більше: 145.22 грн.
1000 або більше: 137.58 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC SMD-4 250mA 250V SM
| Корпус | |
| Корпус | SMD-4 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 250 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 17.30x10.80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 200 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 1 Ом |
| Опір (макс.) | 7 Ом |
| Струм (макс.) | 3 А |
| Струм спрацьовування | 860mA |
| Струм утримання | 250 мА |
| Час спрацювання | 6 с |
РУС
УКР







