STMicroelectronics

Напрями STMicroelectronics

 

   STMicroelectronics є світовим лідером в області напівпровідникових рішень, які вносять позитивний погляд в життя людей сьогодні і в майбутньому.

   Пропонуючи один з найширших портфелів продуктів, компанія STM обслуговує клієнтів всього спектру додатків електроніки інноваційних напівпровідникових рішень. Отримуючи більше від технології - отримуємо більше від життя, компанія ST - за те, щоб наше життя було більш насиченим і різноманітним.

• Одна з найбільших світових напівпровідникових компаній.

• Один з провідних інтегрованих виробників, які обслуговують пристрої всіх сегментів електроніки.

 • Ведучий технологічний інноватор (близько 8300 осіб, що займаються науково-дослідними і дослідно-конструкторськими роботами, близько 15000 патентів, приблизно 9000 сімейств патентів і 500 нових патентних заявок).

• Рішення, що постачаються даною компанією, є ключовими для систем розумного водіння та інтернет речей.

• Багатий, збалансований портфель (напівпровідникових електронних і мікроелектронних компонентів).

• Піонер і далекоглядний лідер в галузі стабільного розвитку.

• Корпоративна штаб-квартира розташована за адресою: Женева, Швейцарія.

• Президент і генеральний директор: Карло Бозотті.

• Дохід  компанії в 2015 році склав: 6.90 млрд. Дол.

• У штаті компанії працює приблизно 43200 співробітників.

• Більше 75 торгуючих  та маркетингових офісів в 35 країнах.

• 11 основних виробничих об'єктів.

• З 1994 - займається торгівлею акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: STM), ринку цінних паперів у Франції (Euronext Paris) і Borsa Italiana - головний майданчик Італійського фондового ринку.

• Компанія була створена як SGS - THOMSON Microelectronics в липні 1987 року при злитті двох мікроелектронних компаній : італійської SGS Microelettronica і французької Thomson Semiconducteurs .

• Потім була перейменована в травні 1998 року в STMicroelectronics .

 

виробництво STMicroelectronics

 

Асортимент продукції.

   Продукти компанії ST сьогодні можна знайти всюди, вони дають можливість робити систему керування автомобілем розумнішим, розумніші заводи, міста і будинки, разом з наступним поколінням мобільних пристроїв та інтернет речей.

Розумне водіння є безпечним , екологічно чистим і більш доцільним .

Розумне керуванняПідраховано, що 80 % всіх інновацій в сучасному автомобілебудуванні прямо або побічно включають електроніку, що означає постійне зростання в напівпровідникової системі утримання автомобіля на рік.

Водіння стає безпечнішим завдяки передовій системі допомоги водієві (ADAS). Це продукти - бачення, радари, системи візуалізації , датчики і GNSS технології позиціонування, а також адаптивні системи освітлення, корисні дисплейні технології. На основі всіх підсистем , водіння стає безпечнішим з нашими енергопроцессорами: (EMU, ECU) силовою електронікою.

Інтернет з розумних речей: рішення для персональних пристроїв, будинків, міст, а також виробництва.Розумний дім

   Через фрагментарний характер "Інтернет з розумних речей", ринок STMicroelectronics охоплює всю клієнтську базу - близько десятка тисяч найбільших клієнтів, яких обслуговують за допомогою партнерів - дистриб'юторів.

   У нашому повсякденному житті ми носимо їх з собою і активно використовуємо, отримуючи вигоду з «розумних речей».

   Компанія ST - це провідний постачальник ключових технологій в наступних поколіннях особистих споживчих пристроїв: датчиків, мікроконтролерів для низької і ультранизької потужності, аналогових компонентів, і продуктів комунікації.

   ST робить розробку прототипів швидкого і доступного спектра розвитку екосистем. В основі "розумного будинку" і системи "розумне місто" лежить: споживання енергії та систем управління, майбутнє інтелектуальних мереж і їх додатків. Це виконання найважливіших функцій: надання допомоги споживачам комунальних послуг та відстеження їх балансу, використання комбінованих чипів для оплати електроенергії, води або газу, вживання більш "розумного" вуличного освітлення, здатного відчувати навколишнє середовище, а також приглушатися або вимикатися при певних умовах, впровадження датчиків, які здатні вимірювати транспортний потік і привести до об'їзного шляху навколо перешкод.

   ST надає широкий спектр технологій для виробництва і інших галузей промисловості, щоб домогтися більшої ефективності, гнучкості, і безпеки за рахунок автоматизації та роботизації - це те, що ми називаємо смарт-індустрією.

   Поточний період часто називають "четвертою промисловою революцією", так як йде виготовлення розумних промислових систем в поєднанні із застосуванням широкого спектру продукції, в тому числі мікроконтролерів, датчиків і приводів, систем управління двигуном, кондиціонером, промисловими засобами зв'язку, джерелами живлення, пристроями захисту, модулями бездротового зв'язку, світлодіодними контролерами.


Дослідження, розробка і виробництво.

   Щоб зберегти свою технологію, компанія прийняла непохитне і остаточне рішення створити свій науково-дослідний центр. У ньому працює майже п'ята частина співробітників. Компанія спирається на багатий досвід виготовлення чіпів, технологій візуалізації. Компанія ST вірить в перевагу володіння виробничими потужностями, які працюють в безпосередній близькості з його дослідницькою діяльністю. Компанія має всесвітню мережу з виготовлення пластин їх збірки, тестування та упакування. Основні фабрики компанії ST знаходяться в Італії, Франції та в Сінгапурі. Вони доповнюються монтажно - випробувальними потужностями, розташованими в Китаї, Малайзії, Мальті, Марокко, Філіппінах і Сінгапурі.

Стабільність.

   Стабільність була керівним принципом для компанії Stmicroelectronics протягом більше 20 років. Вони підписали Глобальний договір ООН в 2000 році. І як повноправний член коаліції електронної промисловості беруть участь у колективному посилення галузі. Охорона навколишнього середовища, соціальні питання, охорона здоров'я і безпека. Їх цінності викладені в Кодексі поведінки і стратегії сталого розвитку. Програми відповідають бізнес-пріоритетам і очікуванням зацікавлених сторін. Сьогодні стабільний розвиток інтегровано протягом всього їхнього бізнесу, воно дозволяє їм максимально розширити можливості технологій та інновацій, прогнозування та зниження ризиків у власній діяльності.


   Щороку STM публікують звіт про розвиток, в якому вичерпна інформація про їх програму, вона доступна всім зацікавленим особам.

Продукція STMicroelectronics в каталозі LivEn

 
Ливен | Designed for Liv Energy