Taiwan Semiconductor

Taiwan Semiconductor

Taiwan Semiconductor була заснована в 1979 році і залишається під керівництвом її засновника і виконавчого директора, Артура Ван. Компанія виросла з моменту її зародження в якості місцевого виробника, в глобальне підприємство з штатом у 2000 співробітників, і в 2015 році отримали дохід в розмірі $ 287 млн ​​доларів США. Taiwan Semiconductor офіційно котируються на фондовій біржі корпорацій Тайваню.

Визнані протягом більш ніж 37 років в своїй основній компетенції (область дискретних випрямлячів) Taiwan Semiconductor розширили асортимент своєї продукції, включили Trench-діоди Шотткі, аналогові мікросхеми, мікросхеми світлодіодних драйверів, силові і МОП транзистори, і в даний час забезпечують повне рішення від одного джерела.

Виробничі потужності Taiwan Semiconductor розташовані в Китаї і на Тайвані повністю відповідають чинним автомобільним і екологічним стандартам, таким як TS16949, ISO9001 і ISO14001. Тринадцять офісів продажів по всьому світу обслуговують клієнтів по всій Азії, Європі та Америці.

Продукти Taiwan Semiconductor використовуються в самих різних областях електронної промисловості, в тому числі автомобільної і комп'ютерної галузі, споживчих, промислових, телекомунікаційних та фотоелектричних товарах. Завдяки стратегії розширення інноваційних виробничих можливостей, і націленості на нові ефективні напівпровідникові рішення, Taiwan Semiconductor прагне бути правильним вибором для успішних і міцних ділових відносин.

Taiwan Semiconductor пропонує наступні ключові переваги:

Незалежно від того, прямо або через одного з партнерів по збуту, Taiwan Semiconductor надаватиме Вам рішення і з задоволенням і підтримуватиме ваші спеціальні вимоги до виробів.

Продукція Taiwan Semiconductor в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy