Vishay Intertechnology - покрокова стратегія світового успіху

Vishay Intertechnology

 

Vishay Intertechnology, Inc (більш відома під зареєстрованою торговою маркою VISHAY) була заснована в 1962-му Феліксом Зандманом, оскільки його попередній роботодавець (компанія Budd) не вважала за винайдену їм технологію високоточних тонкоплівкових резисторів перспективною - однак саме з використанням цієї технології Vishay тріумфально дебютувала на ринку пасивних електронних компонентів (ліцензії на неї були в підсумку успішно продані безлічі іноземних виробників резисторів). На початку 70-х Vishay запустила свій перший завод в Ізраїлі, а потім стала розширювати виробництво і купувати виробників інших компонент з суміжних областей по всьому світу, за рахунок чого домоглася лідируючих позицій на ринку (близько сорока відсотків європейського і третину американського ринку резисторів).

З актуальних придбань компанії слід згадати відносно недавні: напівпровідниковий підрозділ фірми TEMIC (включало в себе Telefunken і Silikonix) в 1998-му, аналогічний підрозділ General Semiconductor і відділ інфрачервоної оптоелектроніки у Infineon в 2001-му, виробництво танталових конденсаторів KEMET в 2008-му, виробництво резисторів Huntington Electric в 2011-му і фірму-виробника моткових виробів (трансформатори, котушки і так далі) HiRel Systems в 2012-му.

На даний момент Vishay є одним з найбільш масштабних виробників дискретних напівпровідникових виробів (діоди, транзистори, оптоелектроніка, різні інтегральні схеми) і пасивних електронних компонентів (резистори, котушки індуктивності, конденсатори). Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Малверн (Пенсільванія), а загальна кількість співробітників перевищує двадцять тисяч чоловік при обороті порядку 2.6 мільярда доларів (за станом на 2011-ий рік). Компоненти Vishay застосовуються практично у всіх типах електронних пристроїв і устаткування: в аерокосмічній індустрії, медтехніки, промисловості, комп'ютерах, автомобілебудуванні, телекомунікації та споживчій електроніці. У Vishay найпотужніша виробнича база, включаючи Китай і п'ять інших азіатських країнах, Ізраїль, Європу, Північну і Південну Америку, а офіси продажів розміщені по всьому світу. Постійні інвестиції в інновації в технологіях і продумана стратегія придбань разом з високою якістю продукту вивели компанію на домінуючі світові позиції в галузі.

Продукція Vishay Semiconductor в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy