0805L005/30YR-A
Виробник: Littelfuse
Артикул: 0805L005/30YR-A
Доступно: Немає пропозицій
Самовідновлювальний запобіжник PTC 0805 50mA 30V SMT
Корпус
Корпус 0805 (2012 Metric)
Монтаж
Монтаж SMT
Напруга (макс.)
Напруга (макс.) 30 В
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Розмір
Розмір 2.00x1.20 мм
Упаковка
Упаковка 4000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Опір (мін.) 3.6 Ом
Опір (макс.) 20 Ом
Струм (макс.) 40 А
Струм спрацьовування 150mA
Струм утримання 50 мА