0ZCF0185FF2C
Виробник: Bel Fuse
Артикул: 0ZCF0185FF2C
Доступно: Немає пропозицій
THERMISTOR PTC 2920 Самовідновлювальний запобіжник 1.85A 33V
Корпус
Корпус 2920 (7351 Metric)
Монтаж
Монтаж SMT
Напруга (макс.)
Напруга (макс.) 33 В
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Розмір
Розмір 7.30x5.10 мм
Упаковка
Упаковка 2000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Опір (мін.) 40 мОм
Опір (макс.) 150 мОм
Струм (макс.) 100 А
Струм спрацьовування 3.7A
Струм утримання 1.85 А