0ZCJ0075AF2E
Виробник: Bel Fuse
Артикул: 0ZCJ0075AF2E
Доступно: Немає пропозицій
THERMISTOR PTC 1206 0.75A 16V RESETTABLE
Корпус
Корпус 1206 (3216 Metric)
Монтаж
Монтаж SMT
Напруга (макс.)
Напруга (макс.) 16 В
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Розмір
Розмір 3.20x1.60 мм
Упаковка
Упаковка 3000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Опір (мін.) 90 мОм
Опір (макс.) 290 мОм
Струм (макс.) 100 А
Струм спрацьовування 1.5A
Струм утримання 750 мА