1.5KE180CA-VIS
Виробник: Vishay Semiconductor
Артикул: 1.5KE180CA-VIS
Доступно: Немає пропозицій
DIODE TVS 1500W 180V VISHAY
Корпус
Корпус DO201
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -55°C~+175°C
Розсіювана потужність
Розсіювана потужність 1500 Вт
Упаковка
Упаковка 1000 шт. (ammo pack)
Основні
Кількість каналів 1
Напруга пробою 154 В
Перевантаження по струму макс. 6.1 А