1210L900SLPR
1210L900SLPR
94.27 грн.
10 або більше: 92.39 грн.
100 або більше: 89.56 грн.
1000 або більше: 84.85 грн.
100 або більше: 89.56 грн.
1000 або більше: 84.85 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 1210 9A 6V SMT
| Корпус | |
| Корпус | 1210 (3225 Metric) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 6 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 3.20x2.50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 1 Ом |
| Опір (макс.) | 5.5 Ом |
| Струм (макс.) | 50 А |
| Струм спрацьовування | 18A |
| Струм утримання | 9 А |
| Час спрацювання | 2 с |
РУС
УКР







