PMD1207PTB1A
Виробник: Sunon
Артикул: PMD1207PTB1A
Доступно: Немає пропозицій
Вентилятор осьовий, 70х70х25мм, 12В, DC, 0.37А, 4.4Вт, кочення, 5100об / хв, 2 дроти
Робоча температура
Робоча температура -10...+70 °C
Розмір
Розмір 70x70x25мм
Струм
Струм 0.37 А
Основні
Відхилення споживаної потужності і струму 15
Довжина виводів 300 мм
Калібр дроту 24AWG
Клас ізоляції B
Матеріал алюміній
Матеріал крильчатки термопласт
Напруга живлення 12 В
Опір ізоляції 500 МОм
Особливість автоперезапуск
Повітряний потік 83.25 куб.м/ч
Потужність 4.4 Вт