2016L030DR
2016L030DR
29.58 грн.
10 або більше: 32.15 грн.
100 або більше: 31.16 грн.
1000 або більше: 29.52 грн.
100 або більше: 31.16 грн.
1000 або більше: 29.52 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 2016 300mA 60V SMT
| Корпус | |
| Корпус | 2016 (5041 Metric) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 60 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 5.45x4.45 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 500 мОм |
| Опір (макс.) | 2.3 Ом |
| Струм (макс.) | 20 А |
| Струм спрацьовування | 600mA |
| Струм утримання | 300 мА |
| Час спрацювання | 3 с |
РУС
УКР







