5KP110A-E3/54
5KP110A-E3/54
106.17 грн.
10 або більше: 104.04 грн.
100 або більше: 100.86 грн.
1000 або більше: 95.55 грн.
100 або більше: 100.86 грн.
1000 або більше: 95.55 грн.
DIODE TVS 5000W 5uA 110V VISHAY
| Корпус | |
| Корпус | P600 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -50°C~+175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 5000 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 800 шт. (ammo pack) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 110 В |
| Перевантаження по струму макс. | 28.2 А |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 5 мА |
РУС
УКР






