6MBI150XBA-120-50
6MBI150XBA-120-50
8631.10 грн.
10 або більше: 8458.48 грн.
100 або більше: 8199.55 грн.
1000 або більше: 7767.99 грн.
100 або більше: 8199.55 грн.
1000 або більше: 7767.99 грн.
IGBT MOD.DIODE SIX 150A 1200V X SERIES
| Корпус | |
| Корпус | 62x122 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 625 Вт |
| Струм | |
| Струм | 150 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 6 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.25 В |
| Структура | З діодом |
| Технологія | X SERIES |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







