AIMC-0805-3N9S-T
Виробник: Abracon
Артикул: AIMC-0805-3N9S-T
Доступно: Немає пропозицій
FIXED IND 0805 3.9NH 600MA 150 MOHM
Допуск
Допуск 0.3 нГн
Корпус
Корпус 0805
Монтаж
Монтаж SMT
Опір постійному струму
Опір постійному струму 150 мОм
Предназначение
Призначення General Purpose
Робоча температура
Робоча температура -55°C ~ +125°C
Розмір
Розмір 2.00x1.20 мм.
Струм
Струм 300 мА
Упаковка
Упаковка 4000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Індуктивність 3.9 нГн