AIUR-06-102K
Виробник: Abracon
Артикул: AIUR-06-102K
Доступно: Немає пропозицій
INDUCTOR 1MH 650A 1.2 MOHM
Допуск
Допуск 10%
Корпус
Корпус Радіальний
Монтаж
Монтаж THT
Опір постійному струму
Опір постійному струму 1.2 Ом
Предназначение
Призначення General Purpose
Робоча температура
Робоча температура -25°C ~ +85°C
Розмір
Розмір 13.00x18.00 мм.
Струм
Струм 650 мА
Упаковка
Упаковка 250 шт. (насип)
Основні
Індуктивність 1 мГн