AOB290L
AOB290L
175.66 грн.
10 або більше: 174.03 грн.
100 або більше: 168.70 грн.
1000 або більше: 159.82 грн.
100 або більше: 168.70 грн.
1000 або більше: 159.82 грн.
MOSFET N-CH 100V 18A TO263
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 140 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 800 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 2.5 мОм |
| Потужність | 500 Вт |
| Структура | N-канал |
| Час відновлення | 65 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







