ASPI-0628-3R9M-T1
Виробник: Abracon
Артикул: ASPI-0628-3R9M-T1
Доступно: Немає пропозицій
INDUCTOR FIXED 3.9UH 3A 31 MOHM SMD
Допуск
Допуск 20%
Корпус
Корпус Нестандартний
Монтаж
Монтаж SMT
Опір постійному струму
Опір постійному струму 31 мОм
Предназначение
Призначення General Purpose
Робоча температура
Робоча температура -25°C ~ 120°C
Розмір
Розмір 6.00x6.00x2.80 мм.
Струм
Струм 3 А
Упаковка
Упаковка 1000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Індуктивність 3.9 мкГн