ASPI-0630LR-100M-T15
Виробник: Abracon
Артикул: ASPI-0630LR-100M-T15
Доступно: Немає пропозицій
INDUCTOR FIXED 10UH 4A 68 MOHM SMD
Допуск
Допуск 20%
Корпус
Корпус Нестандартний
Монтаж
Монтаж SMT
Опір постійному струму
Опір постійному струму 62 мОм
Предназначение
Призначення General Purpose
Робоча температура
Робоча температура -55°C ~ +125°C
Розмір
Розмір 7.20x6.65x3.00 мм.
Струм
Струм 4 А
Упаковка
Упаковка 1500 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Індуктивність 10 мкГн