DF06S B250S-SLIM
DF06S B250S-SLIM
32.53 грн.
10 або більше: 19.96 грн.
100 або більше: 12.53 грн.
1000 або більше: 12.31 грн.
100 або більше: 12.53 грн.
1000 або більше: 12.31 грн.
Однофазний діодний міст B250S-SLIM / DF06S, 600 В, 1 A, корпус SO-DIL SLIM, виробник Diotec.
| Корпус | |
| Корпус | SO-DIL SLIM |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMD |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55 ... + 150 °C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1500 шт (стрічка) |
| Основні | |
| Зворотна напруга | 600 В |
| Прямий струм | 1 A |
| Тип | однофазний |
| Аналог | DF06S |
| Код УКТ ЗЕД | 8541100090 |
РУС
УКР







