BZV55B12
BZV55B12
Стабілітрони серії BZV55 - це кремнієві стабілітрони потужністю 0,5 Вт для поверхневого монтажу. Ці стабілітрони є SMD аналогами стабилитронов серії BZX55. Діапазон стабілізації напруги становить від 11,8 В до 12,2 В. Пікова потужність розсіювання протягом 100 мкс становить 40 Вт
Стабілітрони випускаються в безвиводние скляному корпусі SOD80, або minimelf, мітка у вигляді чорного кільця нанесена з боку катода. Маркуються стабілітрони цієї серії за європейською системою Pro-Electron. Відповідно до неї, стабілітрон BZV55-B12 - це кремнієвий стабілітрон спеціального призначення з реєстраційним номером 55, напругою стабілізації 12 В і допуском на напругу ± 2%.
| Корпус | |
| Корпус | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Монтаж | |
| Монтаж | поверхневий |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -65°C...+ 200°C |
| Сопротивление | |
| Опір | 25 Ом |
| Основні | |
| Потужність | 0,5 Вт |