CSD19535KTTT
CSD19535KTTT
257.78 грн.
10 або більше: 252.62 грн.
100 або більше: 244.89 грн.
1000 або більше: 232.00 грн.
100 або більше: 244.89 грн.
1000 або більше: 232.00 грн.
MOSFET N-CH 100V 200A
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 200 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 2.8 мОм |
| Потужність | 300 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | NEXFET |
| Час відновлення | 85 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







