DMP6023LSS-13
DMP6023LSS-13
18.54 грн.
10 або більше: 18.17 грн.
100 або більше: 17.61 грн.
1000 або більше: 16.68 грн.
100 або більше: 17.61 грн.
1000 або більше: 16.68 грн.
MOSFET DIS.6.6A 60V P-CH SO-8 SMT
| Корпус | |
| Корпус | SOIC-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 6.6 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2500 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 25 мОм |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | ENHANCEMENT |
| Час відновлення | 20 нс |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР







