FDD850N10L
FDD850N10L
68.99 грн.
10 або більше: 67.61 грн.
100 або більше: 65.54 грн.
1000 або більше: 62.09 грн.
100 або більше: 65.54 грн.
1000 або більше: 62.09 грн.
MOSFET DIS.15.7A 100V N-CH TO252(DPAK) TRENCH SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 15.7 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 640 мОм |
| Потужність | 50 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCH |
| Час відновлення | 38 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







