FDD86569-F085
FDD86569-F085
22.21 грн.
10 або більше: 21.76 грн.
100 або більше: 21.10 грн.
1000 або більше: 19.99 грн.
100 або більше: 21.10 грн.
1000 або більше: 19.99 грн.
MOSFET DIS.90A 60V N-CH TO252(DPAK) SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 90 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2500 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 5.7 мОм |
| Потужність | 150 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER TRENCH |
| Час відновлення | 52 нс |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР







