FGA60N65SMD
FGA60N65SMD
304.18 грн.
10 або більше: 406.72 грн.
100 або більше: 394.27 грн.
1000 або більше: 373.52 грн.
100 або більше: 394.27 грн.
1000 або більше: 373.52 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 60A 650V FIELD STOP TO3P
| Корпус | |
| Корпус | TO3P |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 600 Вт |
| Струм | |
| Струм | 60 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.9 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 120 А (25°C) |
| Технологія | FIELD STOP |
| Напруга | 650 В |
РУС
УКР







