FGW50N60WE
FGW50N60WE
182.67 грн.
10 або більше: 179.01 грн.
100 або більше: 173.53 грн.
1000 або більше: 164.40 грн.
100 або більше: 173.53 грн.
1000 або більше: 164.40 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 50A 650V W SERIES TO247-3
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Струм | |
| Струм | 50 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | N/ А (25°C) |
| Технологія | W SERIES |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР






